KREVATE PER DHOMA GJUMI

200 EUR

Shitet nga: Arben 03 Dhj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
SHITEN :
NJE KREVAT DOPIO : 200€
Gjerësia: 172
Gjatësia: 260
Lartësia: 123
DHE DHE 3 TEKE : 350€
.
PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN : 0695670301
Në fillim