Krevat Tek dhe Dopio te gjitha

Shitet nga: IGLI Sot 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 120 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Elbasan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shiten krevatet sic i shikoni ne foto per arsye mosperdorimi . Jane blere ne greqi te gjitha .
Dy krevate teke trecereksh gjatesia 2 metra dhe gjeresi 1.2 metra ndersa dopio me permasa gjatesia 2.2 metra dhe gjeresi 1.75 metra . Krevati dopio ka mekanizem hapje per te futur gjera. Bashke me krevatet shiten dhe komodinat ne foto me permasa
E vogla
Gjeresi 46 cm
Gjatesi 57.5
Thellesi 40.5
E madhja
Gjeresi 102.5
Gjatesi 120
Thellesi 53.5
Shiten te gjitha me cmim 550 mij lek .
Vendodhja ne Elbasan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim