OKAZION - Shiten KrevateTerapeutik NUGABEST

2 700 EUR

Shitet nga: Mondi 02 Jan 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shiten Krevat Terapeutik Nugabest & e Tourmeline se bashku 2700 Euro seti.
Krevati i Terapeutik ka 7 gure masazhi jade ne pjesen e trupit dhe 4 ne pjesen e kembeve. Perfshin dy ngrohes infrared te levizshem me perkatesisht 5 dhe 13 gurtha ngrohes.
Komandohet me telekomande. Eshte silencioz dhe komod. Perdoret per mjekimin e shume semundjeve reumatizmale dhe ortopedike, sikurse per relax.

Dyshek ngrohes me Tourmeline, permasa 190cm80cm, material lekure, antialergjik. Perdoret per mjekimin e shume semundjeve reumatizmale dhe ortopedike, sikurse dhe per relax.

Materialet jane ne kuti dhe mund te montohen lehte.
Leaflet
Në fillim