Dhome gjumii

200 LEK

Shitet nga: Dita 15 Jan 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shes dollap Te madh 3kanate ku mund Te mbledhesh Te gjitha rroba trupi,dhe shtresat e gjumit.. 180 mije Te vjetra,shes krevat dopjo 70 mije Te vjetra,dy divane druri te reja Shume Te mirembajtura me sirtar Te madh poshte,50 mije Te vjetra copa,dhe krevat femijesh 70 Te vjetra.. 0-5 vjec. Dhe nje tavoline dhome pritje falas Per me Shume Kontakt ket nr tel per Te treguar fotot viber. Cmimet jane Shume Te lira dhe ja vlejne. Shitet banesa dhe hiqen mobiljet. Flm!
Leaflet
Në fillim