Dhome gjumi

Shitet nga: Suada Pocesta 08 Tet 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Dhome gjumi per femije dhe te rritur.Ne kushte teper te mira.Eshte e mirmbajtur dhe krevatet shiten bashk me dysheket Dormeo.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim