Dhome gjumi femijesh

250 EUR

Shitet nga: juli 21 Korr 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Dollap, dy krevate marinaresh dhe dy dysheke, vetem tre muaj perdorim, jane bere me porosi, dhe kane kushtuar 380eur.
Leaflet
Në fillim