Suste Krevati dopje dhe koke krevati dopje

Shitet nga: Durres 2018 03 Nën 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK   10 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet suste dopje Italiane dhe koke krevati dopje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim