Krevat per bebe portokalli me pana

Shitet nga: fatbardha 13 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet krevat per bebe firma Bellis ngjyre portokalli me pana.

•Krevati eshte material i mire dhe cilesor + ka 4 sirtare ne fund.
•Mbulesta anesore+ guverta + jasteku dekorativ i setit + dysheku per bebe ortopedik
•Lodrat me muzike qe rrotullohen te Disney origjinale
•Krevati eshte i lekundshem

Cdo gje ne cmimin 140€ i perdorur vetem disa muaj.

Me shume info kontakto ne numrin 0672374303
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim