Gjigandi Italian i dyshekeve, vjen me -60% zbritje

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DormiBene Albania 20 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
🛑Gjigandi #Italian🇮🇹 i dysheke #DormiBene per here te pare ne Shqiperi,me #Cmime fabrike! -60%
Garanci #15vjet ! Transport #falas! Blerje me #keste me 0% #interes 😉🇮🇹🇦🇱

🛑Dysheket #Aloevera #memory foam.
Lartesia 24 cm

Permasat dopio: 160×190

✅CMIMI nga 620€ - vjen per 259€

Permasat teke : 90×190

✅CMIMI nga 360€ - vjen per 149€

Shtresa 100% ekstrakt Aloevera, Anti-bakterial, Anti-alergjik, me sistem vete-ajrosje !

🎁Perfitoni #dhurate jorgan + 2 jasteke #mikrofiber🎁🎁🎁🎁🎁

🛑Dysheket #DormiBene perbehen nga 7 zona #mbeshtetje. Kjo ben qe dysheku te pershtatet ne menyre teper komforte me cdo pjese te trupit tuaj.
🛑I pa karahasueshem me #asnje #dyshek tjeter!
#Cilesi absolute.Produkt #certifikuar dhe i testuar nga #miliona kliente ne te gjithe boten.🌍

🛑Produkti shoqerohet me certifilaten🇮🇹#origjinale te garancise 15 vjecare.💪

🛑Mundesi blerje me #keste 0% interes.
( kontrata iu vjen ne shtepine tuaj)😉

🚛Transport #falas ne te gjithe #Shqiperine

🎯#Kujdes : kjo oferte #promocionale eshte e vlefshme vetem pak dite!

🎯Ky produkt vjen per here te pare ne Shqiperi nga firma: D&D distributor!
( me qender ne qytetin e Durresit)

Per info & porosi, na kontaktoni ne #inbox ose ne 📞 069 20 86 310 📞
DormiBene Albania
0692086310
Leaflet
Në fillim