Yzberisht. Shes lule

Shitet nga: Genti 05 Jan 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK   35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes vazo lule . Ne gjendje te mirë. 8 cop 35000 .
0698751615
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim