VAZO ME LULE NATYRALE

Shitet nga: LIGUSTRA Sot 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
SHITEN 5 VAZO ME LULE DEKORATIVE LARTESIA E LULEVE I ARRIN 2_20 CM JANE NE GJENDJE TE SHKELQYER SI VAZOT ASHTU EDHE LULET.BASHKE KRIJOJNE NJE HAPESIRE KUFIZUSE MBI 8 M.CDO VAZO KA 3 RRENJE.PER LOKALE VERANDA KOPSHTE DHE VILA.FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim