Vazo me gjithe lule

Shitet nga: Aldi Taci 25 Dhj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes vazo bashke me lulet qe sherbejn per dekor ne bar kafe ,vila ejt...
Sasia 8
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim