Ullinj shekullor

Shitet nga: Ee 16 Dhj 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shitet ullinj shekullor
40,000 lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim