FIDAN FRUTOR TE TE GJITHA LLOJEVE

500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: rimi 18 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shesim fidan frutor te te gjith llojeve.. si me posht .. LIMON, PORTOKALL. MANDERIN. KONKUARD. ULLINJ VARITETE TE NDRYSHME, SI PER VAJ DHE PER KRIPJE .. CMIMI KONKURUES .. VIJON NGA 500LEK ... GARANCIA E VARITETIT NA PERKET NE DHE MBAJM PERGJESI TE PLOT PER TE .. JU MIRPRESIM .
Leaflet
Në fillim