Terrarium/ lule natyrale

Shitet nga: Andi 24 Jan 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Terrarium 🌵
Dhurata ideale per miqte tuaj.
Nje pjese e natyres e sjelle ne miniature
ne ambjentet tuaja.

Kompozim me kaktuse dhe lule natyrale.
Peizazhe te ndryshme te natyres te vendosura brenda nje globi
Let Nature In .
0692486179
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim