Super okazion

Shitet nga: Kujtim 14 Qer 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten lulet Jan ne total 25 vazo me lule bashke me vazot prej hekuri ne gjendje shum te mira shiten per arsuje te mb se aktiviteti cmimi 30000. Lek I pa dikutushe nr 069 61 18 347
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim