Shiten

Shitet nga: Laert 04 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten vazo lulesh te nje bari qe ka mbyllur aktivitietin lulet jane te rritura si ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim