Shesim 5 cope Vazo te medha lulesh per oborr

Shitet nga: edi 30 Maj 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim 5 cope Vazo te medha lulesh per oborr ose verande. Cmimi 2000lek/copa (i diskutueshem)

cel.0693284524
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim