Shes Lule rrethuese

Shitet nga: Festim 08 Gush 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 000 LEK   100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 11 bredha , 8 lule te uleta. Lulet shiten se bashku me vazot (betoni). Cmimi eshte okazion pasi jane ne nje lokal dhe do ndryshoje strukture dhe nuk nevojiten me.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim