PRODUKTE ME CMIME NEN KOSTO

Shitet nga: MOBILERI 20 Qer 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 290 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

222 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
MBAJTESE LULESH E PERSHTATSHME PER KOPSHTE AMBIENTE TE JASHTME BARESH ETJ....mund te vini ta shikoni pran magazines tone
rruga Hamdi Pepa ish qyteti nxensve perball Birra Tirane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim