peme e vitit te ri

Shitet nga: bredh 13 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet pema me.gjithe aksesoret dhe zbukurimet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim