OKAZION SHITEN VAZO ME LULE

Shitet nga: Burim 15 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
OKAZION SHITEN VAZO ME LULE.
Ne gjendje te mire.
Adresa : Zona Astir, 100m nga rruga e Unazes se Re, Tirane
Per me shume informacion kontaktoni ne nr e dhene.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim