OKAZION Shiten 4 PALMA gjatesia deri ne 4 metra

Shitet nga: Eglent 13 Maj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
OKAZION SHITEN 4 PALMA 3.5 DERI NE 4 METRA TE GJATA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim