Lule natyrale

Shitet nga: Jona 02 Maj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule natyrale e larte rreth 2 metra e pershtateshme per lokale dhe shtepi private.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim