Lule dhe Bime ne Vazo (Punime me porosi)

Shitet nga: Rodon Gjergji 18 Mar 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Punime dhe dekorime te vecanta me lule dhe bime ne vazo te pershtatura sipas rastit dhe porosise.
Per ambiente familjare dhe publike, apartamente, veranda, ballkone, zyra, studjo, lokale, festa etj.
Per projekte marr persiper procesin total ideim, dizajnim, zbatim, mirembajtje.
Marr porosi per dhurata te personalizuara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim