Fidane paulownia tomentosa dhe hybrid

Shitet nga: Emiljon 18 Maj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten fidane te drurit mbreteror paulownia tomentosa dhe paulownia hybrid. Dru fitimprures qe jep rezultat brenda 4-5 vjet dhe nje cmim te larte per meterkub qe varion nga 200 deri ne 500 euro. Nje investim ideal per te ardhem dhe jo me shume mundim. Per cdo informacion kontaktoni ne 0675232385 ose 0682078102.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim