5 Mbajtese Vazosh

Shitet nga: OrangeRaver 05 Sht 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 5 mbajtese vazosh (lule). Drru Bredhi (Abete).
3'000 Leke/copa

Lartesia = 80cm
Gjatesia = 109cm
Gjeresia = 28cm

PS: Vazot me bime ne foto nuk jane te perfshira.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim