2 pasqyra + komodin “parukerie ose berberane “

Shitet nga: Pasqyra 25 Sht 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Lule dhe bimë
Pasqyra parukerie ose berberane + komodin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim