Ullij

Shitet nga: Vali 31 Jan 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 5 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
Ullij shum vjeqar 5 rrej 400 euro copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim