Shiten palma

Shitet nga: Arlind 12 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 2 palma + 3 meter te gjata cmimi okazin 130 € x cop
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim