photinia

Shitet nga: robert 11 Tet 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
photinia fraseri "red robin"
ideale per krijimin e mureve ne oborret tuaja... shume rezistene
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim