Palma

Shitet nga: Vali 30 Gush 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
Palma 10 vjeqare dy cop
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim