Palma

Shitet nga: Blackberry 28 Maj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 2 palma 8 vjecare me permasa 220 cm 240 cm..
Cmimi i diskutueshem vtm telefonata serioze..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim