LULE

Shitet nga: Skendo 27 Gush 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
SHITEN 4 LULE FIKUS. CMIMI 50EURO TE GJITHA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim