Lule dekorative

Shitet nga: Klejdis 07 Tet 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule dekordative ne gjendje te shkelqyer. Ka saksi qeramike. Llojji druri i jetes. Lartesia eshte 1.5 m. Mund te vendoset ne lokale ose ne vende te tjera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim