Okazion shiten Lule nga 4 Deri ne 12milek

Shitet nga: Lule 29 Qer 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 LEK

Komuna: Peqin
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten Lule nga 1meter deri ne 3.5 cmimet nga 4milek deri ne 12 milek jan 2mij cop me shumic edhe Pakic
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim