frigorifer ngrirs

Shitet nga: val 02 Pri 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Lezhë
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet frigorifer ngrirje por perdoret edhe per pije elonomik me 1 motorr okazion 150 mi lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim