Ullij shekullor

Shitet nga: Haxhi 30 Pri 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Kurbin
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 25 rrenje ullinj dekorativ per lulishte
Ullinjt Jane me dy tre dhe kater krahe me madhesi te ndryshme. Mosha e tyre nuk dihet Jan me shume se dy shekuj. Nuk shiten tek e tel port te gjithe. Kontakt ne nr 0686360478 vetem te interesuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim