Lule

Shitet nga: Enkeled 17 Dhj 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 220 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Krujë
Pajisje : Lule dhe bimë
Tregti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim