Palme

Shitet nga: Denis Sina 13 Qer 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kavajë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes palme 12 vjecare, 8 metra e gjat, rezistene ndaj te ftohtit dhe ka nje pamje gjigande sh t bukur.... cmimi i diskutueshem , per cdo gje telefononi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim