Lule

Shitet nga: Leonid 12 Gush 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 LEK   550 LEK

Komuna: Fier
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 7 vazo me lule
Shiten per arsye vendi ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim