Dekore Mbajtese per vazo lulesh

Shitet nga: NORI 11 Qer 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Fier
Pajisje : Lule dhe bimë
Mbajtese per vazo lulesh. Dekore per shtepi dhe lokale
Prej metali.
Porosit ketu
https://m.facebook.com/oficinaPajtimi/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim