Shiten lule fikus

Shitet nga: Shaqo 03 Maj 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Elbasan
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule fikus te rritura deri ne tavan te shendetshme ,te pershtatshme per dekor shtepi bar kafe zyra etj .cmimi 50mij lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim