Fidane dhe fare sherbele vendi ekotipi "Tarabosh..

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Salvia Nord 04 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Ky grup prodhon fare dhe fidane te bimeve medicionale. Vecanerisht te sherbeles se vendit ekotipi "Taraboshi".
Momentalisht Grupi disponon fare she fidane sherbele vendi ekotipi "Taraboshi" te licensuar nga E.SH.F.F (Enti Shteterore i Farera Fidaneve) te gatshme per treg.
Grupi Salvia Nord pergjigjet per cilesin dhe zenien e plote te fidaneve.
Per informacion te metejshem na gjeni ne facebook: Salvia Nord
Salvia Nord
0673706392
Leaflet
Në fillim