Vazo

Shitet nga: Taulant 19 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Lule dhe bimë
Pershendetje .shes vazo shum te mirmbajtura per arsye mos perdorimi ,Jan 8 vazo PA lule te mbushura me pleh dhe dy Jan me bredha nga 2 metrra te gjithaa vazot i shes 400 milek pak i diskutueshem faliminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim