Vazo rezine

Shitet nga: admin 12 Tet 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Durrës
Pajisje : Lule dhe bimë
Vazo e perbere nga Vetro-rezine

-Lehtesisht e personalizueshme.
-E pershtatshme per ambjentet e jashtme dhe te brendshme.
-100 % rezistent ndaj agjenteve atmosferik
-E ndricueshme me drita led.
Vazot jane te madhesive dhe formave te ndryshme, lehtesisht te personalizushme. Per me shume ju ftojme te na ndiqni ne website: www.taulantia.com.
http://www.taulantia.com/product-category/arredim/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim