Vazo me Lule

Shitet nga: L.B 25 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

32 000 LEK   40 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten 8 vazo me lule Laura te rritura,3 vjecare te mirembajtura, te pershtatshme per ambjente te jashtme..4000 lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim