Vazo lulesh plastike me lule dhe pa lule

Shitet nga: Edi 25 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Lule dhe bimë
Vazo lulesh plastike me lule dhe pa lule 500 lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim