Palma

Shitet nga: Sihat Kapaj 17 Sht 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Lule dhe bimë
3 palma ne nje cmim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim