OKAZION: shitet vaza betoni per lule

Shitet nga: Antonello Massenti 26 Tet 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Durrës
Pajisje : Lule dhe bimë
SUPER OKAZION: shitet 4 vaza betoni per lule. 1.000 leke secili. Te 4 bashk vetem 3.000 leke!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim